Sektörde kısa sürede öncü menajerlik firmaların arasında yerimizi aldık.

2018 yılından beri sinema, reklam ve dizi alanlarında faaliyet gösteren tecrübeli kurucusu ve konusunda uzman cast direktörleri ile sektörün ihtiyaçlarına yönelik doğru yetenekleri, doğru projelere kazandırmayı kendine ilke edinmiştir.
Karınca Casting, sektöre hizmet eden ajanslardan farklı olarak, bünyesindeki oyuncularının gelişimlerine öncülük ederek Karınca Akademi etkinlikleri ve uygulamalarıyla, kendi kalite standartlarını yükseltmeyi hedef edinmiştir.
Deneyimli, çalışkan ve disiplinli bir kadroya sahip olması, bugün sektörde tercih edilmesinin önemli sebepleri arasındadır. Günümüzde çalışmalarını menajerlik ve ajans alanında yürüten Karınca Casting, bünyesindeki oyuncuların mesleki kariyerlerini en doğru şekilde yönetmek üzere gelişmelerine katkı sağlamaktadır.
Karınca Casting; sinema, dizi, reklam filmleri, modellik, mankenlik ve etkinlik/organizasyon alanlarında faaliyet göstermektedir.
Merkezi İstanbul'da bulunan Karınca Casting, gelişen teknoloji ile beraber Türkiye'nin her yerinden online kayıt almaktadır.